Forum www.pm7gliwice.fora.pl Strona Główna www.pm7gliwice.fora.pl
Przedszkole Miejskie nr 7 w Gliwicach

Rozkręcamy się?

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Śro 0:14, 02 Mar 2011    Temat postu: Rozkręcamy się?

Witajcie Rodzice "Słoneczek" Smile
Zgodnie z deklaracją czas rozkręcić to forum (a przynajmniej złapać kontakt). Wiec rejestrujcie się żebyśmy byli na bieżąco , bo w jedności siła Exclamation

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Śro 18:26, 02 Mar 2011    Temat postu:

Dzisiaj rano padła propozycja żebyśmy sie spotkali (grupa rodziców słoneczek) wraz z pociechami w Centrum Rozrywki ALEGRA na Chorzowskiej 56 (vis a vis dawnego BRAVO ) celem zacieśnienia kontaków, wspólnej "burzy mózgów". Proponowany termin to przyszła sobota lub niedziela 12 lub 13.02.
Co Wy na to? Zgłaszajcie się !?

Małgorzata Marchwińska

Dołączył: 03 Mar 2011

PostWysłany: Czw 22:24, 03 Mar 2011    Temat postu: spotkanie

witam jestem za integracją, być może coś wspólnie wymyślimy. Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zajrzy. Pozdrawiam Smile

slawek_nowak

Dołączył: 04 Mar 2011

PostWysłany: Pią 11:00, 04 Mar 2011    Temat postu: spotkanie 13 marca

Witam,

Wczoraj (2 marca) zostawiłem w przegródkach w szatni dla wszystkich rodziców Słoneczek kartkę z propozycją spotkania. Doszło jednak do małego nieporozumienia z Panią Dyrektor, która chyba źle odczytała nasze intencje, oraz zwróciła uwagę na fakt, że ten sposób komunikacji nie był z nią Uzgodniony (fakt). Mam nadzieję, że udało nam się wyjaśnić sprawę w rozmowie telefonicznej. Kartki podobno leżą w szatni, ale już nie w przegródkach, więc obawiam się, że nie uda nam się powiadomić skutecznie rodziców, a czasu jest niewiele. Dlatego proszę wszystkich o poinformowanie także osób, które chciały by się spotkać. W moim przypadku informowanie osobiste jest utrudnione, bo Michalinka się rozchorowała i pewnie w najbliższym tygodniu nie będzie jej w przedszkolu.

Poniżej wkleiłem treść propozycji, która pojawiła się na karteczce. Jeśli nie zbierzemy się do tego 13 (na początku przyszłego tygodnia muszę zarezerwować miejsce) to może warto zaplanować inną datę.

Sławek Nowak

--------------------------------------------------
List do Rodziców
--------------------------------------------------
Szanowni Państwo, rodzice dzieci z grupy „Słoneczka”.

W związku z zebraniem (1 marca) rodziców dzieci grupy „Słoneczka” z przedszkola numer 7 pojawił się pomysł aby zorganizować spotkanie „integracyjne” rodziców i dzieci tej grupy. Dobrym miejscem do tego byłaby ALEGRA. Jest to centrum rozrywki dla dzieci, ul. Chorzowska 56 (naprzeciw dawnego disco Bravo).

Możliwy termin to 13 marca (niedziela) od godz. 15.00 do 18.00. Jeśli będzie grupa chętnych, wtedy potwierdzę ten termin i zarezerwuję miejsce. Pracownicy ALEGRY obiecali wygospodarować osobne miejsce do siedzenia i rozmów dla rodziców. Będziemy mieli okazję poznać się i omówić niektóre sprawy.

Dla naszych dzieci można zamówić osobę do animowania zabawy. Jeśli spotkanie się odbędzie, ze swojej strony deklaruję pokrycie kosztów takiej animatorki (70zł). Trzeba będzie opłacić tylko wstęp dla dziecka, zakładając czas do 3 godz. kosztuje 20zł (płatne na miejscu).
Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany, proszę o zgłoszenie najlepiej na mojego maila, ewentualnie telefonicznie (604 422 305). Muszę mieć informację zwrotną najlepiej do piątku (najpóźniej do poniedziałku, 7 marca). Proszę o pozostawienie kontaktu zwrotnego do siebie. Proszę o przekazanie kontaktu także wtedy, gdy nie będziecie Państwo mogli przyjść, wówczas będziemy mieli możliwość wymiany różnych informacji w przyszłości. Kontakty przekażę Pani Gosi Marchwińskiej, wybranej przewodniczącą rodziców naszej grupy.

Inicjatywa ta jest „prywatna”, niezależna od dyrekcji Przedszkola nr.7. Powstała przy założeniu, że integracja w grupie rodziców najmłodszych dzieci jest chyba potrzebna, tym bardziej, że nasze dzieci pomiędzy sobą znają się już bardzo dobrze.

slawek_nowak

Dołączył: 04 Mar 2011

PostWysłany: Pon 16:05, 07 Mar 2011    Temat postu:

Tak więc spotkanie jest potwierdzone.

Będzie, jak planowaliśmy, w ALEGRZE, w najbliższą niedzielę, 13 marca od 15.30 do 18.30, a więc pół godziny później niż planowaliśmy w pierwszej chwili.

Będziemy mieli stolik "na scenie" abyśmy mogli spokojnie porozmawiać, no się poznać. Na miejscu jest kawiarenka, gdzie można sobie zamówić kawę i ciastko. Dla dzieci zamówiłem opiekunkę.

Na razie potwierdziło swój udział 7-8 osób. Jak ktoś będzie chciał się jeszcze dołączyć, to nie ma problemu, bo i tak już spotkanie się odbędzie.
Na miejscu trzeba powiedzieć, że jest się z grupy na spotkanie "Przedszkola nr 7". Wstęp kosztuje 20zł dla dziecka, dorośli gratis Smile.
Dorośli na miejscu powinni założyć ochraniacze na buty, lub je zdjąć.

Do zobaczenia

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 18:11, 17 Mar 2011    Temat postu:

Termin zebrania Rady Pedagogicznej i Rad Odziałowych Rodziców został wyznaczony przez Panią Dyrektor na 29 marca (wtorek) na godz. 16.30 "...Zaproszone osoby zostały poinformowane na pismie za potwierdzeniem odbioru.
Zastanawiam sie czy inne chętne osoby będa mogły uczestniczyć w tym zebraniu, oczywiście w charakterze obserwatorów.?

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.pm7gliwice.fora.pl Strona Główna -> GRUPY / SŁONECZKA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: