Forum www.pm7gliwice.fora.pl Strona Główna www.pm7gliwice.fora.pl

Ruszamy z kopyta
Idź do strony Poprzedni  1, 2

PostWysłany: Czw 18:39, 31 Mar 2011    Temat postu: Po spotkaniu RR

Jejuś, sorki, że dopiero teraz piszę, ale lepiej późno niż wcale:)
Jak dobrze wiecie, 29 III odbyło się zebranie RR. Poruszane były przede wszystkim 3 tematy:
1.Wybór nowej RR; wybrano nowy team. Informacja o składzie wisi na tablicy w szatni, ale napisze i tutaj. Na przewodniczącą została wybrana Aśka Jeleniewska ( tja, tja ja), zastępca- Alina Nowak, sekretarz Konrad Szymczyk. Dowiedzieliśmy się również, że żeby funcjonować jako RR musimy : 1. założyć działalność gospodarcząSmile 2. stowarzyszenie. Z dwojga złego zdecydujemy się raczej na to 2 rozwiązanie, ale potrzebujemy przynajmniej 15 osób, które będą członkami- założycielami, musi się odbyć walne zgromadzenie, na którym takie stowarzysznie powstanie. Masakra. Od 2 dni zajmuję się zbieraniem informacji o stowarzyszeniach itp. Na pewno odbędzie się zebranie rodziców, którzy będą chcieli mieć udział w zakładaniu tego stowarzyszenia, mam nadzieję że do tego czasu będę mieć komplet niezbędnych informacji ( podstawę prawną, itepe itede)
2. Organizacja "szukania jajek"- informacja o terminach w jakich można podrzucać do przedszkola jajka też już od dzisiaj wisi.
3. Wycieczki w czerwcu- nad tym było najwięcej dyskusji- stosunkowo niewiele konretów na chwilę obecną, ale będziemy się jeszcze spotykać w celu dogrania całej reszty.
Na więcej tematów nie starczyło czasu, ale mamy się jako RR spotkać z p. Dyrektor, i porozmawiać o tych i inncyh kwestiach, i na pewno będzie o czym.
W związku z tym, że tym razem wypadło na mnie ( mam na myśli tego przewodniczącego) chciałabym zaproponować jedną ( albo i więcej ) rzeczy. Pisałam już w wątku nasze pomsły, że dobrze byłoby spotkać się w miarę możliwości w całym gronie, albo jak najliczniejszym ( jeśli chodzi o naszą grupę). Chodzi mi o to, żebyśy mogli na spokojnie porozmawiać o tematach, które nam w głowach siedzą- zarówno tych pozytynwych jak i chciałabym pozbierać wszystkie nasze uwagi. Genialnie by było, gdybyśmy spotkali się przed naszą wizytą u p. Dyrektor, bo zależy mi na tym, żeby za propozycjami szły konkretne rozwiązania. Bez tego ani rusz.

Wrzucam swój numer gg -2484414 , numeru tel nie podaję na forum, natiomast nie ma problemu, jeśli ktoś będzie go chciał-ale wtedy najlepiej na maila naskrobać. ( [link widoczny dla zalogowanych]).

Narazie tyle, wracam do dzieciaków! Trzymajcie się, i jakby co, jestem pod mailem, gg, telefonem whatever

Mroczkowska

Dołączył: 14 Mar 2011

PostWysłany: Czw 20:08, 31 Mar 2011    Temat postu:

Jeszcze raz gratuluję i w razie potrzeby służę pomocąSmile)
Pozdrawiam
Ps. spotkanie to bardzo dobry pomysł-na bank każdy z rodziców ma i pozytywy i negatywy-warto by było o tym porozmawiać.

Dołączył: 02 Mar 2011

PostWysłany: Pią 6:39, 01 Kwi 2011    Temat postu:

Smile) Ekstra
Ja naprawdę bardzo liczę na naszą współpracę,zresztą tak jak mówiliśmy na naszym grupowym spotkaniu-my jesteśmy formalnie przedstawicielami rodziców, ale skoro mamy kogoś reprezentować to dobrze mieć jakieś wspólne stanowisko i działać w miare możliwości razem, bo wszyscy robimy to dla naszych pociech.
Dlatego bardzo prosze, zeby rodzice zainteresowani spotkaniem w przyszłą sobotę potwierdzali swoją obecność ( na mojego maila,albo gg )-namiary są na forum.
Miłego dzionka wszystkim! Very Happy

Mroczkowska

Dołączył: 14 Mar 2011

PostWysłany: Pią 9:18, 01 Kwi 2011    Temat postu:

Fakt! iM NAS WIĘCEJ TYM LEPIEJ!!!
Rodzice, którzy planują być na spotkaniu: Pomyślcie nad ty co możemy zorganizować dla naszych dzieci-wszystkie pomysły mile widziane:)) Przewodniczącą mamy przebojową i obrotną więc myślę, że będziemy mogli sporo zdziałać ale potrzebni jesteśmy wszyscy!
Pozdrawiam

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Mroczkowska dnia Pią 9:19, 01 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 02 Mar 2011

PostWysłany: Pią 13:09, 01 Kwi 2011    Temat postu: Mam pomysł:))

Może udało by się wygospodarować naszym maluchom kawałek ogródka na taki ich przyprzedszkolny ogródek. Ogrodzilibyśmy go jakimś fajnym płotkiem, a dzieci zajmowałyby się uprawianiem hmm roślinek , kwiatków. Taki pierwyj pomysł do dokładnego przeanalizowania.

Post został pochwalony 0 razy
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.pm7gliwice.fora.pl Strona Główna -> GRUPY / POMARAŃCZKI Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Skocz do: